KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15286280

nr 1528 6280

Blandteknik

Stefan Hansson. Signerad, daterad 98, fågel, 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 43x48 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 mars 2023
kl 19:11:48

20/3 19:06:48 1      Vinnande bud